پاسخ پرسش‌های متداول


1- برگزاری همایش در روز‌های سه شنبه 94/11/27 و چهار شنبه مورخ 94/11/28 از ساعت 8 صبح برگزار خواهد شد ( افتتاحیه همایش در صبح روز اول و اختتامیه آن در عصر روز دوم خواهد بو د).

 

2-  پرداخت هزینه‌ها پس از اعلام نتایج در موعد مقرر بایستی حتما از طریق پرداخت آنلاین صورت پذیرد( پرداخت هزینه‌های همایش به غیر از روش ذکر شده مورد تایید نبوده و عواقب آن بر عهده محقق خواهد بود).

 

3- تعداد صفحات مناسب برای مقاله باید بین 8 الی 14  صفحه باشد.

 

 4- برای نوشتنAffiliation  (مشخصات نویسنده یا نویسندگان)‌ در قسمت زیر عنوان مقاله برای اساتید و دانشجویان شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی، حتماً از مقررات و دستور العمل ذکر شده در قسمت نحوه آدرس دهی برای دریافت تشویقی و یااخذ نمره مقاله برای پایان نامه پیروی نمایید.

 

5- مقالات ویرایش نهایی پس از چاپ در لوح فشرده مقالات به همان شکلی که نویسنده به دبیرخانه ارسال نموده است چاپ خواهد شد و هیچ گونه تغییری در آن داده نخواهد شد. لذا محققین می‌بایست قبل از ارسال نسخه اصلی مجدداً آنرا چک نموده و سپس مقاله را ارسال نمایند در غیر اینصورت مسئولیت کلیه عواقب آن بر عهده شخص نویسنده ( نویسندگان) مقاله خواهد بود.

 

6- شرکت غیر حضوری در همایش نیز با نوشتن آدرس دقیق پستی و الزاماً کد پستی محل سکونت و همچنین واریز هزینه‌های پستی امکان پذیر خواهد بود.

 

 7-  افرادی که چندین مقاله را برای دبیرخانه همایش ارسال می‌نمایند لازم است برای هزینه‌های ثبت نام، کل هزینه‌های مربوط به مقالات را محاسبه نموده و آنرا یکجا پرداخت نمایند. بعنوان مثال اگر نویسنده ای دو مقاله داشته باشد و دانشجو نیز باشد بایستی 120 هزار تومان پرداخت نماید که مبلغ 800/000 ریال بابت هزینه مقاله اول  مبلغ 400/000 ریال نیز بابت مقاله دوم خواهد بود و اگر باز هم مقاله سومی داشته باشد باید بازای مقاله بعدی نیز 400/000 بصورت یکجا واریز نماید.

 

8- برای پرداخت هزینه‌های پستی نیز می‌بایست به همان روش ذکر شده در بند قبلی( پرداخت بصورت آنلاین) و بصورت جدا از هزینه ثبت نام اقدام گردد.

 

 9- برای صدور گواهی مجدد(عین گواهی اول)، متقاضی باید مبلغ 30 هزار تومان دیگر بصورت آنلاین پرداخت نماید( لازم بذکر است که گواهی اول عیناً مانند مقاله اول بوده و تغییر یا جابجایی اسامی نویسندگان در گواهی مجدد امکان پذیر نخواهد بود.

 

با تشکر

دبیرخانه چهارمین همایش ملی سلامت روان و تندرستی

 

 


برای این مطلب امکان ارسال نظر وجود ندارد