نحوه آماده سازی پوستر

راهنمای تهیه پوستر ( چهارمین همایش ملی سلامت روان و تندرستی )

27و 28 بهمن ماه1394  دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان

محقق گرامی ضمن تبریک پذیرش مقاله ارزشمند شما و آرزوی توفیق روز افزون برای جنابعالی، به اطلاع می‌رساند بدلیل حجم بالای مقالات واصله به دبیرخانه همایش و عدم امکان پذیرش تمامی مقالات جهت ارائه بصورت شفاهی، ضمن تایید ارزش و اعتبار علمی کار شما، خاطر نشان می‌سازد که مقاله شما جهت ارائه بصورت پوستر مورد پذیرش کمیته علمی همایش واقع شده است. بنابراین لازم است پوستر مقاله بصورت فرمت ذیل تهیه و قبل از برگزاری همایش به دبیرخانه همایش ارائه شود.

 1- با توجه به فضای مشخص و تعداد پوستر‌ها ی پذیرفته شده، پوستر‌ها باید بصورت عمودی و در ابعاد 80 در 100 سانتی متر تهیه گردد.

2-  در قسمت بالای پوستر باید(Header)حتماً سر برگ همایش قرار گیرد.

3- هر پوستر باید دارای عنوان بوده(عنوان مقاله) که در قسمت بالای پوستر و بصورت وسط چین نوشته شود و اندازه فونت آن باید به حدی باشد که از فاصله حداقل دو متری قابل خواندن باشد.

4-  در زیر عنوان مقاله، نام نویسنده (نویسندگان) با یک سایز کوچکتر نوشته شده و درخط زیرین آن نیز نام دانشگاه/مؤسسه/اداره و یا محل فعالیت شخص نویسنده مقاله (طبق فرمت ذکر شده در قسمت نحوه آدرس دهی مقالات) نوشته شود.

5- در مورد سایر قسمت‌های مقاله شامل مقدمه، هدف؛ مواد و روشها و ... باید مطالب طوری تنظیم و ارائه گردد که به راحتی  قابل رویت و خواندن بوده و به صورتی تنظیم شود که ترتیب مطالب درج شده و ارتباط منطقی و موضوعی بحث حفظ شده و قابل تشخیص توسط بازدید کنندگان باشد.

نکته 1 :  در تهیه پوستر سعی گردد از نوشتن مطالب اضافی خود داری شده و در عوض از طرح، تصویر، اشکال و روش‌های ابداعی(در صورت وجود) استفاده شود تا مطالب جذابتر و در مدت کوتاهتری به خواننده منتقل گردیده و هدف اصلی ارائه پوستر که در اختیار قرار دادن جزئیات بیشتر در خصوص موضوع مورد بحث است محقق شود.

نکته 2 :  محققین و ارائه کنندگان گرامی می‌بایست صبح روز سه شنبه مورخ 94/11/27 پوستر آماده خود را به مسئولین قسمت پذیرش همایش واقع در ابتدای ورودی ساختمان محل برگزاری همایش تحویل دهند و در صورتی که بصورت غیر حضوری در همایش شرکت می‌نمایند، پوستر مقاله را طوری به دبیرخانه همایش ارسال نمایند که روز قبل از برگزاری همایش به دبیرخانه همایش واصل گردد.

ضمناً پژوهشگران گرامی می‌توانند در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های  47011169-051 ، 47011195-051 تماس حاصل نموده و یا به وب سایت همایش به آدرس mhw2016.iauq.ac.ir  مراجعه نمایند

 

با تشکر

دبیرخانه چهارمین همایش ملی سلامت روان و تندرستی

 

 

 


برای این مطلب امکان ارسال نظر وجود ندارد